Magda Kotula

Magda Kotula
wokal

Wokalistka, która od najmłodszych lat kształci się muzycznie. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w rzeszowskim Centrum Sztuki Wokalnej. Także w Rzeszowie ukończyła Szkołę Muzyczną i st. w klasie fletu poprzecznego. z chęci dalszego rozwoju swych umiejętności, pozostawiła ukochany Rzeszów na rzecz Krakowa, gdzie udzielała się wokalnie i aktorsko.

Zespół przez ponad półtora roku szukał idealnej wokalistki. Wreszcie pojawiła się Magda, która nie dość, że z łatwością przeskoczyła postawioną jej poprzeczkę, to jeszcze stale przyczynia się do jej bezustannego podnoszenia.

Scena to jej żywioł, jest obdarzona mocnym i charyzmatycznym głosem, który potrafi wykorzystać zarówno w klimatycznych balladach jak i szybszych utworach. Jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich, a także międzynarodowych, między innymi zajmowała pierwsze miejsca na festiwalach we Lwowie, Bułgarii oraz na Węgrzech. Swój warsztat szkoliła  również w Centrum Pawix Music, u znanej wokalistki jazzowej – Lory Szafran i Elżbiety Zapendowskiej, znanej z takich programów telewizyjnych jak Idol, czy Must be the Music.

Piotr Matysik

Piotr Matysik
instrumenty klawiszowe

Obecnie jest członkiem zespołu Rafała Brzozowskiego (Eska Music Awards 2012 – HIT LATA z utworem ‘Tak blisko’) oraz Bartka Grzanka finalisty ostatniej edycji Mam talent.

W swojej muzycznej karierze miał również przyjemność współpracować m.in. z zespołem DETOX, z którym zdobył nagrodę publiczności na Festiwalu Union of Rock, finalistą programu „Mam Talent” - Mateuszem Ziółko, a także znakomitym, młodym basistą Bartkiem Szwedem w projekcie BartBass, gdzie mógł zaprezentować podczas nagrywania płyty, nie tylko swoje doskonałe umiejętności jako klawiszowiec, ale także jako aranżer.

Jako muzyk sesyjny zapraszany jest do współpracy takimi sławami jak Marek Kościkiewicz, Romuald Lipko, Filip Sojka, Krzysztof Patocki, Zbigniew Książek. Pasjonat „klawiszy” w każdej postaci czego dowodem jest również znakomita umiejętności gry na organach, którą można podziwiać w kościołach Dekanatu Krzeszowickiego. W zaciszu domu rodzinnego realizuje się również jako kompozytor. Ambitny krakowski muzyk, którego największym zawodowym marzeniem jest osiągnąć doskonałość brzmienia muzycznego.

Kuba Jaźwiecki

Kuba Jaźwiecki
gitara elektryczna, akustyczna, drugi wokal, chórki

Kompozytor, wokalista, gitarzysta i autor tekstów. 27 letni muzyk pochodzi z Krosna woj. Podkarpackie, obecnie mieszka w Krakowie.

Twórca zespołu Breath & Miracle, mającego na swoim koncie dziesiątki koncertów w całej Polsce, m.in. jako support gwiazd takich, jak Czesław Śpiewa, PIN, czy Maciej Maleńczuk. Utwory zespołu emitowane były m.in. na antenach radiowej Trójki, czy Antyradia.

Skomponował muzykę do wyreżyserowanych przez absolwentów katowickiej „filmówki" dwóch krótkometrażowych etiud („Szelest" i „Tamar"), które cieszyły się powodzeniem na największych filmowych festiwalach w Polsce.

Był uczestnikiem pierwszej edycji telewizyjnego show X Factor, w którym dotarł do etapu boot camp (setka uczestników)

Swoich szans spróbował także w Mam Talent, gdzie dotarł do półfinału. Agnieszka Chylińska po jego występie powiedziała: „Słuchajcie, ogłaszam, że mamy gwiazdę […] Nasza gwiazda jest szelmą i cwaniaczkiem, która ma taki talent, że czapki z głów. Brawo!"

Charyzmatyczny artysta o nieprzeciętnej barwie głosu.

Łukasz Marek

Łukasz Marek
perkusja

Zaczął grać na perkusji w 1999. Jest samoukiem, choć brał prywatne lekcje u najlepszych perkusistów w naszym kraju. Przez ostatnie lata brał udział w różnych projektach muzycznych, koncertach, spektaklach teatralnych, sesjach nagraniowych.

Koncertował m.in.: Danielem Olbrychskim, Sonią Bohosiewicz, Edwardem Linde Lubaszenko, Mateuszem Mijalem, Liberem, Mateuszem Ziółko i wiele, wiele innych. Obecnie perkusista w zespole "Gienek Loska Band". Człowiek torpeda, który zaraża swoim uśmiechem i optymizmem nie tylko w życiu prywatnym, ale i na scenie.